sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün iade etmek istediğiniz  durumda teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden” info@joinus.com.tr “ bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. 

 İade sebep,talep ve bilgilerinizi ürün yanında tarafınıza gönderilmiş fatura üzerinde "Değişim-İade Bilgi"kısmında belirtmeniz ve değişim-iade edilecek ürünle beraber tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir. Bu bilgilerle birlikjte, kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız ürün iade edilecek a da talebinize göre değiştirilecektir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.